۱۳۹۹ يکشنبه ۲۲ تير
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 407 کد مطلب: 3164  
مسئولین ساکن در خانه‌های مصادره‌ای، از وضعیت اجاره بهای مسکن بی‌خبرند

مسئولین ساکن در خانه‌های مصادره‌ای، از وضعیت اجاره بهای مسکن بی‌خبرند

۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر ساعت 06:05

 شهریاری در نطق میان دستور:

مسئولین ساکن در خانه‌های مصادره‌ای، از وضعیت اجاره بهای مسکن بی‌خبرند

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، گفت: متاسفانه بسیاری از مسئولین در خانه‌های مصادره‌ای چند میلیاردی زندگی می‌کنند و خبر از افزایش اجاره بها و قیمت مسکن ندارند و این در حالی است که اجاره بها و قیمت مسکن بین 50 تا 100 درصد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش صدای مهندس، حسینعلی شهریاری در نطق میان دستور خود در نشست علنی چهارشنبه 11 مهر 97 گفت: این روزها هموطنان ما روزهای سختی را می‌گذرانند بیکاری و مشکلات معیشتی فشار زیادی را بر گرده محرومین و مستضعفین وارد کرده است و این فشارها کمر مردم را شکسته است.

وی افزود: اگر مسئولین وعده‌هایی را که برای تصویب برجام به مردم داده‌اند مجددا مرور کنند باید در پیشگاه خدا توبه و از مردم عذرخواهی کنند و اگر غیرت دینی داشته باشند باید هر شب دچار کابوس شوند و دیگر از این وعده‌ها ندهند.

شهریاری خاطرنشان کرد: مسئولین باید یاد بگیرند که با مردم شفاف باشند و باید یاد بگیرند که به مردم تکیه کنند و به داخل بازگردند و نه خارج و وعده‌های توخالی مخالفین ما دادند و به آن عمل نکردند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: قرار شد تا زمانی که تکلیف برجام و تحریم‌های بانکی مشخص نشود FATFمطرح نشود رسانه‌های فرانسه به تازگی اعلام کردند قرار است در ازای نفت کالا به ایران بدهند آیا این است رفع تحریم بانکی؟ این مساله با گفته‌های مسئولین ما نتاقض دارد.

وی افزود: آیا  در FATF حق تحفظ داریم یا خیر؟ اگر نداشته باشیم و ما شرط بگذاریم مصداق شرط اقتضاء ذات عقد و باطل است و دیگر اینکه ورود و خروج ما به FATF چه تعهداتی را برای ما و مردم بوجود می‌آورد. اگر جواب واضحی داده شود تصمیم‌گیری آگاهانه خواهد بود.

شهریاری خاطرنشان کرد: متاسفانه بسیاری از مسئولین در خانه‌های مصادره‌ای چند میلیاردی زندگی می‌کنند و از افزایش اجاره‌بها و قیمت مسکن ندارند قیمت مسکن و اجاره بها  بین 50 تا 100 درصد افزایش پیدا کرده است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس اظهار داشت: متاسفانه فقر در استان سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند بسیاری از موکلین به من زنگ می‌زنند و می‌گویند به خاطر نداشتن لباس و وسایل تحصیلی فرزندانشان را به مدرسه نفرستاده‌اند.

منبع: خبرگزاری فارس,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :