۱۳۹۹ سه شنبه ۳۰ دي
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 505 کد مطلب: 3114  
پنجمین همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد

پنجمین همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد

۱۳۹۷ جمعه ۱۶ شهريور ساعت 07:46

 در بهمن ماه برگزار می شود:

پنجمین همایش ملی فناوری‌های نوین ساختمان در مشهد

مسوول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان از برگزاری پنجمین دوره همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان در مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش«صدای مهندس» به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره كل راه و شهرسازی خراسان رضوی، محمدرضا مهردوست با اعلام این خبر گفت: به استناد ابلاغیه دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه و شهرسازی مقرر شده است، پنجمین دوره همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان با رویكرد ساختمان های بلند مرتبه در شهر مشهد مقدس در بهمن ماه سال جاری توسط دبیرخانه دایمی فن آوری های نوین صنعت ساختمان اداره كل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار گردد.

وی افزود: اولین گردهمایی هماهنگی برگزاری این همایش در قالب جمعی از اساتید و روسای انجمن های صنفی مرتبط با موضوع ساختمان، در سالن جلسات اداره كل راه و شهرسازی خراسان رضوی برگزار گردید و در این جلسه ضمن تشریح اقدامات انجام شده در خصوص مقدمات برگزاری همایش ، نقطه نظرات مدعوین در جلسه مطرح و به جمع بندی رسید.

مسوول دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان اظهار كرد: برای شركت كنندگان در این همایش پیش بینی امتیاز یك دوره ارتقای پایه برای دارندگان پروانه اشتغال به كار از سازمان نظام مهندسی و امتیاز كاركنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در نظر گرفته خواهد شد.

وی تصریح كرد: در خصوص محورهای این همایش و مقالات ارسالی در ماه های آتی اقداماتی جهت كسب مجوز كنفرانس ازISC و درج در سایت سیویلیكا در دست اقدام می باشد.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :