۱۳۹۸ چهارشنبه ۴ ارديبهشت
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 438 کد مطلب: 3027  
کاهش کمیت ثبت نام داوطلبان در راستای افزایش کیفیت انتخابات

کاهش کمیت ثبت نام داوطلبان در راستای افزایش کیفیت انتخابات

۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۱ تير ساعت 17:45

نایب رییس هیئت اجرایی هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

کاهش کمیت ثبت نام داوطلبان در راستای افزایش کیفیت انتخابات

شمارش معکوس برای پایان زمان ثبت نام انتخابات هشتمین دوره هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران آغاز شده است و هم اکنون بنا به آمارهای موجود حدود یکصد داوطلب برای حضور در این رقابت صنفی ثبت نام کرده اند.

مهندس«سید محمد صادق موسوی خلخالی» نایب رییس هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران ؛ تعداد داوطلبان این دوره از انتخابات هیئت مدیره را نسبت به دوره گذشته با کاهش نسبی عنوان کرده و می گوید: اجرای قانون منع کارکنان سازمان های دولتی در انتخابات فرصت طلایی و مطلوبی را برای سایر داوطلبان فراهم کرد که این موضوع شاید کمیت  ثبت نام ها را کاهش داده باشد اما افزایش کیفیت انتخابات را به همراه دارد چراکه اعضایی که به عنوان کارمند در یک مجموعه فعال هستند هرگز با مشکلات صنفی واقعی سازمان دست و پنجه نرم نکرده اند تا بتوانند این معضلات را شناسایی و جهت رفع آنها برنامه ریزی کنند و از سوی دیگر به دلیل اشتغال در محلی دیگر زمان و شرایط چندان مناسبی برای حضور دائمی در سازمان و پیگیری مطالبات اعضاء را ندارند به همین منظور تصویب این قانون را در راستای کیفی سازی فعالیت هیئت مدیره می توان تاثیرگذار برشمرد.

نایب رییس هیئت اجرایی هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران در ادامه  آگاهی بخشی به جامعه مهندسان جهت انتخاب کاندیداهای برتر با دارا بودن شاخصه های توانمندی حرفه ای، پاکدستی، دارا بودن شجاعت و جسارت صنفی و... را یکی از ضرورت های مهم برای اعضای سازمان و رای دهندگان عنوان کرده و می افزاید: به اعضای سازمان نظام مهندسی توصیه می کنم نسبت به سرنوشت سازمان و خانه صنفی خود بی تفاوت نباشند وبا رای دادن به نمایندگان مورد نظر خود ، سهم و نقش خود را در سازمان به ثبت برسانند.

وی خطاب به اعضای سازمان نظام مهندسی به آنها تاکید می کند تا  در انتخاب اعضای هیئت مدیره تنها به شعارهای تبلیغاتی کاندیدها توجه نکنند و تجربه و سابقه و میزان تاثیرگذاری آنها در حوزه های اجرایی، کمیسیون ها و... را بررسی کنند تا با آگاهی کامل سکان هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی را به بهترین و کارآمدترین افراد متخصص بسپارند تا از پیمودن راهی 3ساله آسوده خاطر باشند.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :