۱۳۹۷ دوشنبه ۲۵ تير
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 1610 کد مطلب: 2014  
نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان در زنجان برگزار شد

نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان در زنجان برگزار شد

۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۳ اسفند ساعت 10:41

 نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان در زنجان برگزار شد

سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان از برگزاری سومین نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان خبر داد و گفت: این نمایشگاه از سوم اسفند ماه به مدت 5 روز برگزار شد.
 محمد فاطمی در زنجان از برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه سومین نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان خبر داد و اظهار کرد: این نمایشگاه برای بازه زمانی 3 تا 7 اسفندماه برنامه‌ریزی شده بود.
وی با اشاره به اینکه سومین نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان در 3 هزار و فضای عمومی برگزار گردید، اضافه کرد: یک‌هزار و 500 مترمربع از این فضا غرفه‌بندی شده است.
سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان افزود: نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان زنجان در 35 غرفه برگزار می‌گردد و از استان‌های زنجان، تهران، قزوین، خوزستان، البرز و آذربایجان‌شرقی در این نمایشگاه شرکت کردند.
فاطمی با بیان اینکه نمایشگاه انبوه‌سازان با برنامه‌ریزی شرکت آوا آرمان ایرانیان برگزار می‌شود، ادامه داد: این نمایشگاه با مشارکت سازمان نظام مهندسی برگزار می‌شود.
وی پرداختن به صنعت مدرن ساختمانی و معرفی آخرین محصولات و فن‌آوری‌های صنعتی حوزه ساختمان، کاشی و سرامیک، سنگ‌های تزئینی، درب و پنجره دوجداره، آسانسور
upvc، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، شیرآلات و تیرچه‌های صنعتی را از اهداف برگزاری نمایشگاه انبوه‌سازان ساختمان اعلام کرد.
منبع:خبرگزاری فارس,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :