۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 1630 کد مطلب: 2580  
بداخلاقی ها زیبنده ورزش نیست

بداخلاقی ها زیبنده ورزش نیست

۱۳۹۶ جمعه ۱۵ دي ساعت 07:49

 معاون وزیر ورزش:

بداخلاقی ها زیبنده ورزش نیست

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان گفت: برخی بد اخلاقی ها در ورزش کشور زیبنده این عرصه نیست.

سید عبدالحمید احمدی در همایش اخلاق در ورزش که در کرج برگزار شد، افزود: نباید فکر کرد که این بداخلاقی ها فقط مربوط به یک مسابقه است بلکه هر اتفاقی که در هر بخش از ورزش رخ دهد تمام آن را آلوده می کند.

وی اضافه کرد: انتظار ما از جامعه ورزشی این است که هیچ ورزشکاری و در هیچ جایگاهی اخلاق و احترام را زیر پا نگذارد.

احمدی با بیان اینکه اخلاق در حکم روح و جان در کالبد ورزش است اظهار داشت: ورزش بدون اخلاق نمی تواند به آن جایگاه و ارزش دست یابد، امروز جامعه بیشتر از گذشته نیازمند اخلاق در عمل و نه اخلاق در حرف است.

وی ادامه داد: همه مدعیان اخلاق و کسانی که دیگران را به اخلاق توصیه می کنند ابتدا خود این توصیه کنندگان باید در عمل به اخلاق متعهد بوده تا حرفشان تاثیر گذار باشد.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: کسانی که نقش هدایت، تربیت و مربی گری را ایفا می کنند، بر اخلاق پا بگذارند دیگر از ورزشکاران نمی توانیم انتظاری داشته باشیم، ورزش ما زمانی حرفه ای می شود که این مدیران ما خود اخلاق را رعایت کنند.

احمدی ادامه داد: بی اخلاقی ورزش را تحت الشعاع قرار می‌دهد، حریم ورزش هیچگاه نباید به بی اخلاقی آلوده شود، ورزشکاران در هر جایگاهی بویژه در مدیریتی و تربیتی اخلاق را رعایت کنند که در این صورت بسیاری از مشکلات و ناهنجاری ها برطرف می شود.

منبع: ایرنا,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :