۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 417 کد مطلب: 2850  
قصور وزارت راه در تولید مسکن

قصور وزارت راه در تولید مسکن

۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ فروردين ساعت 09:57

 رئیس سازمان نظام مهندسی کشور انتقاد کرد:

قصور وزارت راه در تولید مسکن

رجبی، گفت: قصور وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن حذف صورت مسئله بوده و با تأکید بر مقاوم‌سازی سعی کرده تولید مسکن را کاهش دهد.

به گزارش صدای مهندس، فرج‌الله رجبی رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، با بیان اینکه دو میلیون واحد خالی از سکنه در کشور وجود دارد، اظهار کرد: دولت باید با سیاست‌گذاری‌های جدید بتواند این واحدهای خالی را از طریق پرداخت تسهیلات مناسب به متقاضیان عرضه کند.

وی در ادامه افزود: 300 هزار متقاضی در بانک مسکن ثبت نام کردند که امیدواریم با پرداخت این تسهیلات بخشی از این واحدهای خالی عرضه شود و این بار از دوش دولت برداشته شود.

رجبی با بیان اینکه ارتباط دولت باید با بخش خصوصی و تولیدکنندگان مسکن شفاف تر شود، گفت: وزارت راه و شهرسازی با شورای عالی بانک مسکن در جلسات گذشته مقرر کردند که میزان تسهیلات به تولیدکنندگان مسکن و متقاضیان را افزایش دهند.

رجبی اظهار کرد: باید بتوانیم با تحریک تقاضا در بازار مسکن و اقدامات کارشناسی شده تولید مسکن، استفاده از مصالح داخلی را در اولویت قرار دهیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشور، تصریح کرد: قصور وزارت راه و شهرسازی در بخش مسکن حذف صورت مسئله بوده و با تأکید بر مقاوم‌سازی سعی کرده تولید مسکن را کاهش دهد.

وی تأکید کرد: وزارت راه و شهرسازی باید با ارائه طرح و برنامه سیاست‌های تولید مسکن را افزایش دهد.

 

 ,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :