۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۳ آبان
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 379 کد مطلب: 2937  
جزییات برگزاری بیست ویکمین اجلاس شورای مرکزی

جزییات برگزاری بیست ویکمین اجلاس شورای مرکزی

۱۳۹۷ سه شنبه ۸ خرداد ساعت 23:59

 جزییات برگزاری بیست ویکمین اجلاس شورای مرکزی

عضو هیات رئیسه شورای مرکزی نظام‌مهندسی ساختمان کشور از برگزاری بیست و یکمین اجلاس سالانه هیئت عمومی سازمان نظام‌مهندسی در استان تهران و در روزهای 20 و 21 تیرماه سال جاری خبرداد.

علی‌اکبر رمضانی گفت: اجلاس هیئت عمومی بزرگ‌ترین نشست تخصصی مهندسان و مسئولان حوزه ساختمان در سطح ملی است با تکیه ‌بر مواد 19 و 21 قانون و مواد 102 تا 107 آیین‌نامه اجرایی آن (فصل هفتم) در این نشست عملکرد و گزارش سازمان استان‌ها به همراه گزارش عملکرد شورای مرکزی در صحن اجلاس ارائه و تصمیم‌گیری می‌شود.

رمضانی افزود: بر اساس قانون و آیین‌نامه هیئت عمومی سازمان نظام‌مهندسی، تیرماه هرسال اجلاس هیئت عمومی سازمان‌های نظام‌مهندسی دریکی از استان‌ها برگزار می‌شود و شورای مرکزی از محل اختیارات خود و از بین متقاضیان استان‌ها و با توجه به شرایط آب و هوایی یک استان را انتخاب می‌کند. و امسال این اجلاس در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در این اجلاس اعضای هیئت‌مدیره نظام‌ مهندسی استان‌ها حضور دارند، گفت: از استانداری‌ها، اعضای کمیسیون عمران مجلس، مدیران کل راه و شهرسازی نیز دعوت‌شده تا در این همایش حضور مؤثری داشته باشند.

عضو هیات رئیسه شورای مرکزی نظام‌ مهندسی ساختمان کشور با تأکید بر اینکه مدعوین اصلی این اجلاس هیئت ‌مدیره‌های سازمان نظام ‌مهندسی هستند. عنوان داشت: در این اجلاس مطالبی در خصوص عملکرد سازمان نظام ‌مهندسی استان‌ها ارائه خواهد شد.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :