۱۳۹۷ شنبه ۲۹ دي
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 261 کد مطلب: 3112  
هفت میلیارد به حساب سازمان بازگشت

هفت میلیارد به حساب سازمان بازگشت

۱۳۹۷ جمعه ۱۶ شهريور ساعت 07:41

 رییس سازمان نظام مهندسی تهران مطرح كرد:

اختلاس جدید در نظام مهندسی تهران

هفت میلیارد به حساب سازمان بازگشت

رییس سازمان نظام مهندسی تهران در جریان یك نشست خبری به بیان آخرین وضعیت اختلاس جدید در سازمان نظام مهندسی تهران پرداخت.

به گزارش «صدای مهندس» احمد خرم درباره اختلاس 7 میلیارد تومانی جدید از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران به بیان جزئیات این تخلف پرداخت و گفت: با جعل امضای بنده و یک فقره از چک‌ها هم که بدون امضا بنده - چک‌ها در بانک صادرات نقد شده است.

خرم با اشاره به فساد 40 میلیاردی سازمان نظام مهندسی اظهار کرد: این تخلف در قوه قضاییه در دست بررسی است و هنوز حکمی صادر نشده است.

وی گفت: پرونده 4 سال است که در قوه قضاییه گیر کرده است.پول مذکور بلوکه شده که البته سود آن را دریافت می‌کنیم. نحوه هزینه کرد این سود یک بحث است و این‌که سود نگیریم از هر مرجعی صادر شود که سود نگیریم شائبه ایجاد می شود. سود بانکی سپرده‌های حق الزحمه را در یک حساب خاص واریز می‌کنیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با یادآوری این‌که با این اقدام سریع روی این قضیه، سازمان در شعبه بانک صادرات حضور یافت، تاکید کرد: اول حدود 3.5 میلیارد تومان کشف شد.

نایب رئیس سازمان در بانک مستقر شد به همراه حراست و تمام چک‌های بالای 50 میلیون تومان را بازدید کردند که 7 فقره چک هم در این بازدید کشف شد که مجموعا مبلغ 7 میلیارد و 200 میلیون تومان تا عصر 5 شنبه به حساب سازمان برگشت. هم زمان شکایت کردیم منتها با صحبت با متخلفان و برخورد مثبت با آنها اعلام شد اگر پول را برگردانید قطعا تخفیف در مجازات خواهید داشت و تقریبا همه پول برگشت داده شده است.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :