۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 1237 کد مطلب: 3153  
نایب رئیس هیئت نظارت هشتمین انتخابات نظام مهندسی مطرح کرد؛

نایب رئیس هیئت نظارت هشتمین انتخابات نظام مهندسی مطرح کرد؛

۱۳۹۷ پنج شنبه ۵ مهر ساعت 09:50

 نایب رئیس هیئت نظارت هشتمین انتخابات نظام مهندسی مطرح کرد؛

رد صلاحیت تعدای از کاندیداهای هیئت مدیره به دلیل تخلفات مالی

 

یک مقام مسئول از رد صلاحیت برخی کاندیداهای انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران به دلیل تخلفات مالی خبر داد.

به گزارش صدای مهندس، سید محمدصادق موسوی خلخالی نایب رئیس هیئت نظارت هشتمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره‌های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها در رابطه با هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره‌ سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها اظهار کرد: در استان تهران حدود 230 نفر برای انتخابات کاندید شده بودند که پس از بررسی‌های به عمل آمده صلاحیت 170 نفر تایید شده است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا عدم احراز  صلاحیت 60 نفر از کاندیداها  به دلیل تخلفات مالی اخیر (7.6 میلیاردی) و گذشته (40 میلیارد تومانی) بوده  است، افزود: در بررسی صلاحیت این موضوع لحاظ شده و به همین دلیل نیز صلاحیت تعدادی از کاندیداها احراز نشده است.

وی از اعلام کتبی دلایل رد صلاحیت کاندیداها در صورت درخواست آنها به هیئت نطارت هشتمین دوره انتخابات هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان‌ها خبر داد و گفت:‌ افرادی که در تخلف مالی قبلی و جدید متهم هستند برای انتهابات ثبت‌نام کرده بودند که در تصمیمات احراز صلاحیت این مسائل را دخالت داده‌ایم.

نایب رئیس هیئت نظارت هشتمین دوره انتخابات اعضای هیئت مدیره‌های سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان‌ها اظهار کرد: بر اساس وظایفی که داریم با این افراد به طور دقیق برخورد شده و در اعلام نتایج نیز این مسئله مشاهده خواهد شد.

 گفته می‌شود تعدادی از اعضای کنونی هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی استان تهران جزو مهندسان رد صلاحیت‌ شده هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

 ,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :