۱۳۹۹ شنبه ۹ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 928 کد مطلب: 3155  
مهندسی" و "کارشناسی" پرمتقاضی‌ترین مشاغل در اولین آزمون استخدامی بخش خصوصی

مهندسی" و "کارشناسی" پرمتقاضی‌ترین مشاغل در اولین آزمون استخدامی بخش خصوصی

۱۳۹۷ پنج شنبه ۵ مهر ساعت 09:55

 ثبت‌نام دومین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی تا 10 مهرماه

مهندسی" و "کارشناسی" پرمتقاضی‌ترین مشاغل در اولین آزمون استخدامی بخش خصوصی

 

دبیر شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با بیان این‌که در آزمون سال گذشته بیشترین تقاضای شغل در بخش مشاغل مهندسی و کارشناسی بوده است، گفت: ثبت‌نام دومین دوره این آزمون تا 10 مهرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش صدای مهندس، محمدحسین قمری با اشاره به برگزاری اولین آزمون استخدامی شرکت‌های فناوری بخش خصوصی افزود: در نخستین آزمون بخش خصوصی حدود 6 هزار و 600 نفر مشاغل مدیریتی را انتخاب کرده بودند که برخی از مشاغل مدیریتی عبارت از "مدیر اجرایی"، "مدیر اداری"، "مدیر انفورماتیک" و "مدیر بازرگانی" بوده است.

وی با تاکید بر اینکه در این بخش محدودیتی از نظر مدرک تحصیلی، سن و تجربه اعمال نشد، اظهار کرد: در آزمون سال گذشته بیشترین تقاضای شغل در بخش مشاغل مهندسی و کارشناسی بود و 31.3 درصد از ثبت‌نام‌کنندگان 81 عنوان شغلی "کارشناسی" و "مهندسی" را انتخاب کرده بودند.

دبیر شورای سیاست‌گذاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با بیان اینکه عنوان‌های شغلی مهندسی و کارشناسی یک سوم از کل عناوین شغلی ارائه شده در آزمون سال گذشته را تشکیل می‌دهد، خاطر نشان کرد: در آزمون نخست کمترین تقاضا از سوی افراد جویای کار در بخش فنی و اجرایی بود که 5.2 درصد از کل تقاضاها به این بخش اختصاص داشت.

قمری ادامه داد: بر اساس تقاضای شرکت‌های خصوصی امسال 222 عنوان شغلی در 8 دسته مشاغل ارائه شده است و مخاطبان برای اطلاع از این عناوین می‌توانند به سایت آزمون استخدامی بخش خصوصی به نشانی www.inre.ir مراجعه کنند.

وی "هنر، رسانه و آموزش"، "مالی و اداری"، "مهندسی"، "مدیریتی"، "بازاریابی و فروش"، "کارشناسی و ارائه خدمات"، "فناوری اطلاعات" و "فنی و اجرایی" را ازجمله 8 دسته مشاغل دومین دوره آزمون استخدامی نام برد.

قمری تاکید کرد: ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از 10 شهریور آغاز شده و تا 10 مهر ادامه خواهد داشت. متقاضیان اشتغال می‌توانند با مراجعه به سایت آزمون استخدامی به نشانی www.inre.ir یا دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام کنند.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :