۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 910 کد مطلب: 3175  
برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان در آبان ماه

برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان در آبان ماه

۱۳۹۷ جمعه ۲۰ مهر ساعت 06:37

برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان در آبان ماه

تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش عمران و مسکن کشور در ششمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش 11 تا 14 آبان سالجاری گردهم می آیند.

ششمین نمایشگاه بین المللی عمران و صنعت ساختمان کیش (۱۱ تا ۱۴ آبانماه امسال) به عنوان یک رخداد منحصر به فرد در اقتصاد کشور برای سرمایه گذاری و توسعه فضای کسب و کار با توجه به ویژگی های خاص جغرافیایی و توسعه یافته بودن بازارهای مالی و پولی کیش و وجود مراکز دانشگاهی متعدد مالی، مدیریتی و اقتصادی و مهندسی در جزیره فرصتی است که تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش عمران و مسکن کشور از آن استفاده کنند.

علی مطیع جهانی معاونت پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران و دبیر اجرایی این نمایشگاه با بیان این مطلب ابراز داشت: صنعت ساختمان و عمران از صنایع پیشران بوده که بیش از ۸۰ صنعت وابستگی کامل به آن دارند. اتاق تعاون ایران برگزارکننده سیزده دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران و پنج دوره نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش این فرصت را برای فعالان بخش صنعت ساختمان در جهت تعامل و توسعه همکاری ها فراهم کرده است.

وی ادامه داد: اهمیت مناطق آزاد به عنوان منطقه آزاد تجاری صنعتی در اقتصاد کشورهای توسعه یافته و برخی از کشورهای در حال توسعه بسیار مهم تلقی می شود. اصلی ترین هدف مناطق آزاد در جهان و به خصوص در کشورهای در حال توسعه ایجاد پیوند ملی با اقتصاد جهانی و بازارهای بین‌المللی در ورای مقررات و قوانین درون مرزی کشورهاست.

مطیع جهانی یادآور شد: پیشرفت در کشورمان در تمامی صنایع حائز اهمیت بوده و  باید نگاهی تازه به جایگاه و رویکردهای استراتژیک مناطق آزاد در کشور داشت.

وی افزود: یکی از صنایع مهم در کشورمان صنعت ساختمان و عمران  است که بیش از ۸۰ صنعت، وابستگی کامل به صنعت عمران و ساختمان دارند. اتاق تعاون ایران به عنوان برگزارکننده سیزده دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران و پنج دوره نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش در صدد است برای ششمین سال متوالی در سال حمایت از تولید ملی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش را  ۱۱ تا ۱۴ آبان در محل نمایشگاه های دائمی منطقه آزاد تجاری کیش برگزار کند .

دبیر اجرایی ششمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه اذعان داشت:  یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه کمک به توسعه و رونق صنعت عمران، ساختمان، گردشگری در منطقه آزاد تجاری کیش بوده و با توجه به جایگاه ویژه این منطقه در صادرات کالا و خدمات می تواند بستری مناسب جهت توسعه زیر بنایی و زیر ساخت های عمرانی منطقه باشد.

مطیع جهانی معاونت پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات اتاق تعاون ایران ادامه داد: برگزاری این نمایشگاه به عنوان یک رخداد منحصر به فرد در اقتصاد کشور برای سرمایه گذاری و توسعه فضای کسب و کار با توجه به ویژگی های خاص جغرافیایی و توسعه یافته بودن بازارهای مالی و پولی کیش و وجود مراکز دانشگاهی متعدد مالی، مدیریتی و اقتصادی و مهندسی در جزیره فرصتی است که تولید کنندگان و سرمایه گذاران بخش عمران و مسکن کشور از آن استفاده کنند.

وی گفت: این نمایشگاه با حضور بیش از یکصد شرکت کننده معتبر در فضایی بالغ بر ۴۰۰۰ متر مربع از تاریخ ۱۱ لغایت ۱۴ آبانماه در محل سایت نمایشگاهی منطقه آزاد کیش توسط اتاق تعاون ایران برگزار خواهد شد. علاقمندان به این حوزه می توانند جهت مشارکت و بازدید این رخداد ملی به سایت ستاد برگزاری نمایشگاه به آدرس  www. Iranconfair.ir   مراجعه و یا با شماره های ۶-۲۲۶۶۲۸۴۵ تماس حاصل کنند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی اتاق تعاون ایران,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :