۱۳۹۹ شنبه ۹ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 832 کد مطلب: 3214  
برگزاری بزرگترین نمایشگاه شهر هوشمند در آبان ماه

برگزاری بزرگترین نمایشگاه شهر هوشمند در آبان ماه

۱۳۹۷ شنبه ۵ آبان ساعت 08:00
2974

 برگزاری بزرگترین نمایشگاه شهر هوشمند در آبان ماه

نخستین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند همزمان با برگزاری نخستین نمایشگاه بین المللی مسکن, شهرسازی و باز آفرینی شهری از تاریخ 27 الی 29 آبان ماه سال جاری در محل شبستان اصلی مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

دومین جلسه شورای سیاستگذاری نمایشگاه با حضور ملکی تبار رئیس مرکز فناوری اطلاعات, ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری بعنوان ریاست شورای سیاستگذاری و شجاعان رئیس مرکز توسعه دولت الکترونیک فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور بعنوان دبیر اجرایی نمایشگاه و با حضور نمایندگان سازمان ها و نهادهای مرتبط در تاریخ 24/7/97 در محل سالن جلسات وزارت کشور برگزار شد.

در ابتدای جلسه شجاعان دبیر اجرایی نمایشگاه با اشاره به اینکه دستاوردهای نمایشگاه شهر هوشمند به عنوان یک حرکت ملی است با تاکید بر فرصت کوتاه باقیمانده تا برگزاری نمایشگاه میبایست با ارتقاء جذابیت نمایشگاه زمینه حضور کلیه ذینفعان و حوزه های حاکمیتی و همچنین بخش های خصوصی با تمام ظرفیت ها و توانایی های خود در نمایشگاه فراهم آید.

شجاعان اظهار نمود: نمایشگاه شهر هوشمند با هدف توسعه و ترویج فرهنگ شهر هوشمند با ارائه دستاوردها و توانمندی های موفق در سازمان ها, نهادها و شرکت های خصوصی در تاریخ 27 الی 29 ابان ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

شجاعان با تاکید بر محتوای نمایشگاه اظهار کرد این نمایشگاه مخاطبان مختلفی دارد و لازم است, به نیاز همه آن ها به ویژه شهرداری ها, دانشجویان و دانش آموزان توجه ویژه شود.

در ادامه ملکی تبار رئیس شورای سیاستگذاری نمایشگاه اعلام کرد که این نمایشگاه میبایست تولیدات و دستاوردهای حوزه شهر هوشمند در تمام زمینه های مختلف بعنوان دستاوردها و توانمندی های موسسات, نهادها و بخش خصوصی میبایست در دید تمام مدیران ارشد کشور خصوصا حوزه های شهری, شهرداران و عموم مردم قرار گیرد.

در ادامه جلسه هر یک از اعضاء شورای سیاستگذاری با نظرات خود نسبت به روند راهبردهای کلی نمایشگاه اظهار نظر و نسبت به بکارگیری تمامی ظرفیت های ملی در برپایی شکوهمند نمایشگاه تاکید کرد.

در پایان رضائیان مجری نمایشگاه گزارشی از اقدامات انجام شده و روند ثبت نام و حضور مشارکت کنندگان را ارائه نمود و همچنین اعلام کرد که محلی بعنوان حضور استارت آپ ها و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی متعدد در نمایشگاه اختصاص یافته است.

این جلسه با حضور نمایندگان نهاد ریاست جمهوری, وزارت کشور, وزارت راه و شهرسازی, شهرداری تهران, سازمان فناوری اطلاعات ایران, پروژه دولت هوشمند, آکادمی اینترنت اشیاء, اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران, شورای شهر تهران, پلیس فتا, وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه دائمی نمایشگاه به آدرس سایت www.iransmartcity.com و یا با شماره 22855862 و 22883093 تماس بگیرید.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :