۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۴ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 1295 کد مطلب: 3227  
محمد اسلامی به سمت "وزیر راه و شهرسازی" منصوب شد

محمد اسلامی به سمت "وزیر راه و شهرسازی" منصوب شد

۱۳۹۷ پنج شنبه ۱۰ آبان ساعت 07:16

 با حکم رییس جمهور؛

محمد اسلامی به سمت "وزیر راه و شهرسازی" منصوب شد

رییس‌ جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، محمد اسلامی را به سمت "وزیر راه و شهرسازی" منصوب کرد.

به گزارش «صدای مهندس» متن حکم حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای مهندس محمد اسلامی

با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد مورخ 1397.08.05 مجلس شورای اسلامی، جناب‌عالی به سمت «وزیر راه و شهرسازی» منصوب می‌شوید تا با به‌کارگیری همه استعداد و صلاحیت خویش و استفاده از مدیران شایسته، در پیشبرد برنامه دولت دوازدهم و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی رییس جمهور اقدام نمایید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، در هماهنگی با هیأت محترم وزیران و با حرکت در مسیر اعتدال و رعایت کامل «منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید» در انجام شایسته وظایف قانونی و تحقق اهداف «آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت» و خدمت به اسلام و ملت شریف ایران موفق باشید.

حسن روحانی- رییس جمهوری اسلامی ایران

 

گفتنی است؛ نمایندگان مجلس به چهار وزیر اقتصاد، کار، راه و صنعت رای اعتماد دادند. نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دو نوبت جلسه علنی روز شنبه 5 آبان ماه پس از بررسی صلاحیت چهار وزیر پیشنهادی دولت به رحمانی، شریعتمداری، اسلامی و دژپسند رای اعتماد دادند.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :