۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 1180 کد مطلب: 3290  
خطوط راهبردی و مدیریتی مهندس محبت خواه در سمت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران

خطوط راهبردی و مدیریتی مهندس محبت خواه در سمت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران

۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين ساعت 14:16

 خطوط راهبردی و مدیریتی مهندس محبت خواه در سمت مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران

خلیل محبت خواه ضمن تسلیت ضایعه درگذشت مدیرکل فقید استان تهران  دکتر نگهبان ، خطوط مهم مدیریتی خود در راه و شهرسازی این استان را مشخص کرد.

 به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان تهران خلیل محبت خواه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و به فال نیک گرفتن عید بزرگ نیمه شعبان تا ریشه کن شدن کامل ویروس کرونا گفت: با تمام اندوخته و تجربه ام ,در راه خدمت به شهروندان استان تهران مطابق با منویات وزیر راه و شهرسازی و برنامه های اساسی این وزارت خانه و در ادامه برنامه های دکتر نگهبان عمل خواهم کرد.

وی در ادامه خطوط مدیریتی شان را چنین برشمرد ؛ اولین مورد مهم تکریم ارباب رجوع است که برای اینجانب مهم و اساسی است.

دومین مساله شفاف سازی امور است , مساله سوم کار شبانه روزی و بدون تعطیلی در عین تعامل با همه ، چه با دستگاههای نظارتی ، چه نمایندگان مجلس و چه استانداری و شهرداریها و معاونت های وزارت متبوع است که می بایست , این تعامل صحیح همراه با احترام باشد و این مساله خط قرمز من است.

وی در ادامه به کار جدی و تیمی و تصمیم گیری نهایی پس از مشورت گروهی تاکید کرد و گفت: در تمام امور از کمیسیون ماده 5 , در تمامی کار گروهها، حوزه واگذاری ، جلسات هیات نمایندگی و در حوزه املاک کار فرسایشی نخواهیم داشت.

محبت خواه همچنین به بالا بردن سطح اعتماد مردم به عنوان یک اصل ضروری ، لزوم اطلاع رسانی صحیح، تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه راهسازی، پیش برد اقدام ملی تولید مسکن باکار شبانه روزی به صورت ویژه تاکید کرد و گفت : با ظرفیت سنجی منابع موجود و همچنین کار تیمی حرکت خواهیم کرد.,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :