۱۳۹۹ سه شنبه ۱۹ اسفند
 
 
ایمیل خود را وارد نمائید :  
 
آرشیو خبر آمار بازدید: 978 کد مطلب: 3303  
سخنگوی سازمان درخصوص نحوه حمایت مالی از اعضای مبتلا به بیماری های صعب العلاج و کرونا خبر داد

سخنگوی سازمان درخصوص نحوه حمایت مالی از اعضای مبتلا به بیماری های صعب العلاج و کرونا خبر داد

۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۱ فروردين ساعت 18:10

 سخنگوی سازمان درخصوص نحوه حمایت مالی از اعضای مبتلا به بیماری های صعب العلاج و کرونا خبر داد

با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا در جامعه، سخنگوی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اعلام نمود :
در راستای ایفای تعهد و مسئولیت پذیری اجتماعی آن سازمان، نهادینه سازی همدلی و اخلاق حرفه‌ای، از آن دسته از اعضای محترم، کارکنان و افراد خانواده ایشان که مبتلا به ویروس کرونا شده اند، حمایت مالی می نماید.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، براساس ابلاغیه اخیر ریاست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و دستور مساعدت ویژه رئیس و اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، در راستای ایفای تعهد و مسئولیت پذیری اجتماعی، نهادینه سازی همدلی، رعایت اخلاق حرفه‌ای و حفظ کرامت اعضای سازمان، برای آن دسته از اعضای سازمان، کارکنان و افراد خانواده درجه یک ایشان که مبتلا به ویروس کرونا یا بیماری های صعب العلاج باشند، خدمات حمایتی و مالی ارائه می نماید.
به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، اعضای محترم سازمان در صورت ابتلا به بیماری کرونا و سایر بیماری های صعب العلاج دیگر می توانند با مراجعه به سامانه nazeran.tceo.ir   و انتخاب قسمت درخواست ها در گزینه پیشخوان  نسبت به ثبت درخواست جدید اقدام نمایند.
لازم به توضیح است، اعضای محترم سازمان برای نوع درخواست، می بایست گزینه " توسعه سرمایه مهندسی - رفاهی - وام  " را انتخاب و متن پیام مورد نظر خود را درج و کلیه مدارک و مستندات مورد نیاز در زمینه بیماری خود را بارگذاری و اقدام به ذخیره درخواست نمایند.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در خاتمه این اطلاعیه مجددا از اعضای سازمان و مهندسان درخواست نمود، با تقویت ایمنی، مراعات بهداشت شغلی و بکارگیری شیوه‌های رعایت بهداشت، حفظ فاصله اجتماعی و کلیه اقدامات ضروری در برابر ابتلا به ویروس کرونا از خود پیشگیری و محافظت نمایند.
 

روابط عمومی

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران,


نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :